Gaff Tekstil | Hakkımızda
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 
HAKKIMIZDA

Bir aile şirketi olan Gaffar Tekstil 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Gaffar Tekstil sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yenilikçiliğe dayalı bir vizyona sahiptir. Zaman geçtikçe ve şirket büyüdükçe, şirket müşterilerinden gelen aşırı talep nedeniyle Gaff Tekstil’i kurarak ihracat yapmaya başlamıştır. Kısa sürede Gaff Tekstil bayan, erkek ve çocuk ürünleri üretim ve ihracatında sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Gaff Tekstil, 140 kişilik deneyimli ve güçlü kadrosuyla 3500 metrekare büyüklüğündeki fabrikasında ayda 400 bin adet ürün üretme kapasitesine
sahiptir. Gaff Tekstil; kaliteye önem veren ve kendini sürekli geliştirmeye adamış bir şirkettir. Şirketin her çalışanı müşteri ve kalite odaklı üretim anlayışı ile eğitilmiştir. Şirket her geçen gün verimliliğini ve müşteri sayısını arttırmaya devam etmektedir.

Gaff Tekstil deneyimli tasarım ekibiyle her müşterisine özel koleksiyonlar hazırlayıp aynı zamanda da dünya moda gündemini takip etmektedir. Tüm bunlara ek olarak, sahip olduğu tüm müşterilere sonsuz güven sağlar ve istedikleri tüm ürünleri sadece haftalar içinde teslim etmeyi garanti eder. Gaff, tekstil, tişört, atlet, bluz, elbise, etek, pantolon, ceket ve hırka gibi tekstil ürünlerinin üretiminde müşterilerine hizmet vermektedir.

Gaff Tekstil BSCI, SEDEX, OEKO-TEX sertifikalarıyla Ernsting’s Family, Texmoda, Bonprix, QVC, Adler, Kinderkleding, La Collerette, Skurk, Terry Ray, Migros, PickWick, Boof, Moschino ve daha birçok müşterisine hizmet vermektedir.

Gaff Tekstil, gelecekte de aynı hedef prensibine devam ederek farklı pazarlarda olmayı ve farklı müşterilerle çalışmayı hedeflemektedir. Her geçen gün kendini daha da geliştirerek kapasitesini arttırmayı ve bununla birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde müşterilerine sunmaktadır. Gaff Tekstil profesyonel ekibi ve üstün ürün kalitesi ile bütün müşterileri ile uzun vadeli iyi ilişkiler kurarak sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışmaya devam etmeyi amaçlamaktadır.